OFERTA DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

Kompleksowe ubezpieczenie budynków, lokali, garaży, budynków gospodarczych, domów jednorodzinnych, domów w trakcie inwestycji, ogrodzeń. Zakres ubezpieczenia indywidualnie dopasowany do potrzeb Klienta. Wykonujemy cesje polis na rzecz banków.

Kompleksowe ubezpieczenia nieruchomości domowych i stałych elementów należących do wyposażenia zarówno mieszkań jak i domów (sprzęt RTV, AGD, wbudowane szafy, kominki i inne..) Odpowiedzialność cywilna dotyczy sfery prywatnej i zawodowej w zakresie wyrządzenia krzywdy i jej naprawienia osobom trzecim.

OC – ubezpieczenie obowiązkowe odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem pojazdów mechanicznych w kraju i za granicą.
ZK – ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych w ruchu zagranicznym Zielona Karta.
AC – ubezpieczenie pojazdu od uszkodzenia, zniszczenia lub utraty autocasco w kraju i za granicą.
Assistance – ubezpieczenie natychmiastowej pomocy dla kierowcy i pasażerów w kraju i za granicą.
NNW – ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów w kraju i za granicą.

Oferta obejmuje:
koszty leczenia, pomoc assistance, następstwa nieszczęśliwych wypadków, odpowiedzialność cywilną w życiu prywatnym za szkody na osobie i na rzeczy, bagaż podróżny, sprzęt sportowy, koszty odwołania uczestnictwa w zagranicznej imprezie turystycznej, koszty odwołania noclegów, koszty odwołania biletu lotniczego

Ubezpieczenia na życie stanowią swoistego rodzaju „wentyl bezpieczeństwa”, zapewniając ochronę naszym najbliższym.
Warianty ubezpieczeń: - inwestycyjne, - ochronne
Do ubezpieczenia na życie istnieje możliwość dokupienia umów dodatkowych (poważne zachorowania, leczenie szpitalne, NNW)
Głównymi celami ubezpieczeń na życie są: - gromadzenie kapitału na przyszłość, - zabezpieczenie rodziny na wypadek nagłej śmierci , - zapewnienie dziecku startu w dorosłe życie.

tel. +48 32 47 089 18, e-mail: info@ubezpieczenia-jastrzebie.pl

Strony Internetowe ArtDay